היוצרים - חברה לבנייה

עבודות הנדסה ייחודיות


ענף הבנייה וההתקדמות המואצת של הטכנולוגיה בשילוב של חידוש מבנים והקמת מגדלים בשטחי מגרש קטנים יחסית מצריכים עבודות תשתית והנדסה מורכבות מאוד, בדיוק מוקפד ותכנון מקצועי. החברה מספקת פתרונות אלו.

החברה מתמחה בעבודות הנדסיות מורכבות הנובעות מהסביבה האורבנית הצפופה (בניה באזורים צפופים ומאוכלסים).

ביצוע


החברה ביצעה פרויקטים עבור יזמי נדל"ן, יחידים וקבוצות, טווח פעילותה כולל בחינת כלל עבודות הבניה של הפרויקט: בחינת השטח, משלב התכניות, חפירות , עבודת הביסוס, חפירות, ביצוע שלד וקונסטרוקציה, עבודות אינסטלציה וחשמל, עבודות גמר ייחודיות ומורכבות תוך הקפדה על סטנדרט בניה גבוה וירידה לפרטים קטנים, יחד עם עיצוב מושלם של הפרויקט ועד לסיומו. כל זאת תוך הקפדה על לוחות זמנים ומסירה במועד הנקוב. לחברה צוות מיומן ומקצועי לכלל העבודות, העבודה נעשתה בשיתוף פעולה מלא עם אדריכל ומהנדס הפרויקט וכמובן מפקח הפרויקט מטעם היזם/קבוצה. החברה בנתה רזומה אמין, מקצועי ודיוק ללא פשרות בתחום זה.

יזמות


בצוות היוצרים מנהלי עבודה, מהנדסים ,מנהלי פרויקטים, מומחי נדל"ן ופיתוח עסקי מהשורה הראשונה, הצוות המקצועי שלנו אחראי לניהול נכון ומתוכנן לכל שלבי הפרויקט ומאפשר לנו לתכנן ולבנות בניינים בעלי ארכיטקטורה ייחודית לאותו אזור, דירות מעוצבות ומושקעות עד לפרטים הקטנים לרבות פיתוח סביבתי מוקפד ומרהיב. הפרויקטים המגיעים לשולחננו נבררים בקפידה רבה על מנת שהתוצאה הסופית תהווה גאווה לנו וללקוחותינו.
כל פרויקט מקבל מאתנו את היחס האישי מיום הגעתו לשולחננו ועד מסירתו ללקוח.

עסקת קומבינציה


עסקת קומבינציה היא עסקת חליפין, שבמסגרתה מוכר בעל זכויות במקרקעין חלק מזכויותיו לקבלן תמורת חלק בנכס שייבנה על חלקו במגרש - לרוב דירות.
למעשה מוכר בעל זכויות בקרקע חלק מזכויותיו לקבלן או ליזם, תמורת חלק בנכס שייבנה על חלקו במגרש - לרוב דירות או יחידות אחרות (משרדים, חנויות וכדומה). עסקאות הקומבינציה נפוצות בארץ בשל היתרונות הכלכליים הטמונים בהם לשני הצדדים: מבחינת בעל הנכס - היעדר הצורך לשאת בהוצאות הבנייה וקבלת מספר רב יחסית של יחידות בנויות, הגדול מזה שהיה מקבל לו היה מוכר זכויותיו בקרקע ומשתמש בתמורה לרכישת יחידות. ישנו חסכון במס מכיוון שנמכר ע"י הבעלים רק חלק מהמגרש, הרי שלא יחויב בתשלום מס שבח על מכירת כל המגרש, וכן בעת קבלת הדירות לא יחויב במס רכישה, שכן מדובר בשירותי בנייה שקיבל על חלקו בקרקע.
לחברה ניסיון מוצלח בעסקאות קומבינציה מהסוג הזה במיקומים נחשקים בת"א וביפו. מה שלמעשה יוצר שיתוף פעולה הדדי בין בעל הנכס והחברה כשלשניהם מטרה אחת : הרצון המשותף לסיום הליך בניה מורכב ומוצלח הקמת מבנה חדש לפי סטנדרטים חדשים (רעידות אדמה, פיקוד העורף) והפיכתו לנכס חדש בבניין מעוצב עם מעלית ופיתוח סביבתי עדכני, מה שמעלה את ערך הנכס של בעל המקרקעין ומשביחו.

שימור מבנים היסטוריים


"העיר הלבנה" היא מרקם עירוני היסטורי ייחודי של תל-אביב, הנמצא ברובו ממערב לרחוב אבן גבירול, בין רחוב סלמה בדרום ונחל הירקון בצפון. העיר הלבנה תוכננה על-ידי האדריכל פטריק גדס בשנות ה-30- תכנית "עיר-גנים", וצביונה הייחודי נשמר לאורך השנים על-ידי אדריכלים נוספים שבנו בתחומה באותו סגנון. הכרזת אונסק"ו, ארגון השימור של האו"ם, הופכת את ת"א יפו לעיר בעלת ערך תרבותי אדריכלי עולמי. הוועדה המקומית ת"א יפו אישרה תב"ע מקומית למתחמים בעלי ערך אדריכלי במרכז העיר וביפו, בעיקר מתחמים לשימור. אנחנו אחראיים על לא מעט שימור מבנים היסטוריים בעיר: במתחם שרונה, בנייני באוהאוס, מבנים לשימור ביפו.

שימור מבנים היסטוריים מצריך ידע מקצועי רב, כמו כן מיומנות בנייה חדשה ותקנית לפי סטנדרטים מתקדמים אך יחד עם זאת שילוב של חומרים לשימור ובנייה מיוחדת על מנת שהתוצאה הסופית המתקבלת תהיה שיחזור ושימור מדויק למבנה ההיסטורי יחד עם חידושים קונסטרוקטיביים והגבלת שטח המבנים. כחלק מעבודות השימור המורכבות אנו מבצעים תליית מבנים קיימים (המבנה ההיסטורי לשימור) הוספות של חניונים, מרתפים, שטחים במעטפת ותוספות של קומות.

תמ"א 38


• תמ"א 38- הנה תכנית מתאר ארצית לחיזוק מבנים בפני רעידות אדמה. תכנית זו למעשה מאפשרת לדיירי בניין ישן שיפוץ כללי (לבניין ולדירות) וחיזוק מבנה ללא עלות, כל זאת בתמורה למתן זכויות בנייה ליזם שיבצע את עבודת החיזוק והבנייה. לאחרונה עקב הקלות משמעותיות בהליכים בירוקרטיים פרויקטים מסוג זה תופסים תאוצה רבה. במסגרת פעילותנו היוצרים, כיזם וחברת בניה אנו מבצעים את כל עבודות החיזוק, שיפוץ, הרחבה ופיתוח ע"פ כל הסטנדרטיים המתבקשים תוך כדי קשר שוטף עם דיירי הבניין בכל הנוגע להליכי התכנון והביצוע. תהליכי השיפוץ וחיזוק המבנה שאנו מובילים כוללים: חיזוק המבנה, תוספת מעלית (במידה וניתן), הוספת מרפסות וממ"ד, שיפוץ כללי, שדרוג של המפרט הטכני של הדירות (כלים סאניטריים, ריצוף, חיפויי קירות בחדרי רחצה, מטבחים, חלונות ודלתות),עיצוב מחדש של הלובי והוספת מקומות חניה. כל זאת כמובן ללא עלות מצד דיירי הבניין (בכפוף לאופי הבניין ותכתיבי עירייה).
• בסיום תהליך הבניה והשיפוץ, המבנה יהיה מחוזק מפני רעידות אדמה אפשריות לפי התקן וערך הדירות בו יעלה משמעותית (בשיעור של 15%-30%)!
חשוב לזכור כי תכנית תמ"א 38 אושרה כבר בשנת 2005 , אך רק בשנים האחרונות החלו השיפוצים במסגרת התכנית לצבור תאוצה, שכן הדבר דורש הסכמה של הדיירים, ובעיקר דורש למצוא חברת ייזום ובנייה אמינה ומקצועית שתלווה אתכם לאורך כל הדר באופן אמין, בהתאם ללוחות זמנים שנקבעו והכי חשוב תגיעו לתוצאה הטובה ביותר- דירה חדשה, בבניין איכותי ובטוח למגורים ע"פ הסטנדרטים המתבקשים.

חשוב לציין כי ליוצרים מערך בקרה מיוחד לכל הפרויקטים

מערך הבקרה המתקדם שלנו מאפשר למעשה שליטה מלאה על התנהלות הפרויקט לכל שלביו. המערך כולל בקרת תכנון, בקרת איכות קפדנית במיוחד, בקרת תקשורת ומידע, בקרת תקציב, בקרת לוחות זמנים ועוד. פעולות אלה, העומדות בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, ומשולבות זו בזו, מבטיחות שמירה קפדנית על תכנון מדויק של הפרויקט מתחילתו ועד לסופו, על לוחות זמנים ומסגרת התקציב מוגדרים, ועל עמידה בכל התחייבויות התכנון והביצוע, עד לפרט האחרון.

קבוצות רכישה


קבוצת רכישה הנה התארגנות של אנשים פרטיים לרכישת קרקע ובנייה משותפת ועצמאית, אשר מדלגים על הרווחים של הקבלן/היזם כדי לחסוך בעלויות.
למושג קבוצת רכישה אנו נחשפים מדי יום בפרסומות. בעידן השיתופי של ימינו, הרצון להיות חלק מקבוצה יוצר יותר ויותר מודלים קבוצתיים למגוון רחב של מוצרים אשר מאפשרים התמקחות איכותית יותר מול יזמים וקבלת הנחות משמעותיות שמתבטאות באחוזים גבוהים.
הליך קבוצת רכישה:
1. איתור קרקעות לחברה צוות מיומן האחראי על איתור מגרשים במיקומים מעולים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.
2. יחסי עבודה מצוינים וקשרים מקצועיים שרכשנו במהלך פעילותה של החברה עם העירייה לטובת קבלת היתרים במינימום זמן, היכרות עם משרדי אדריכלים ומהנדסים מובילים בענף,
3. מעורבות ושת"פ מלא ביננו כמקימי הקבוצה, כגוף המנהל וקבלן בניה בפועל לבין חברי קבוצת הרכישה, בכל שלבי התכנון של קבוצת הרכישה, סוללת את הדרך להצלחה ולסיום הפרויקט בזמן שנקבע בחוזה.
4. סיוע צמוד לאורך כל התהליך של אדריכל, מהנדס, אישורים והיתרים וכמובן הליך הבנייה. דבר המבטיח העדר סיכונים כלכליים ואיכות בנייה גבוהה ביותר. יחד עם סיוע משפטי עם משרד עו"ד שמלווה את הקבוצה עד למסירת הדירות לחברי הקבוצה.
כל הניסיון הזה, מאפשר לחברי קבוצת הרכישה למקסם את היתרונות של קבוצת רכישה שאנו מארגנים כחברה קבלנית יזמית ומבצעת מציעה לעומת הקמת קבוצת רכישה "קונבנציונלית". היות והנושא המהותי בקבוצת רכישה הנו חסכון בעלויות אך יחד עם זאת קבלת הנכס באופן המושלם ביותר תוך עמידה במועד המסירה ללא עיכובים כפי שנחתם בחוזה, אנו כקבלן מבצע לקבוצה יכולים להבטיח נושא מהותי זה.

יתרונות כקבוצת רכישה- לקבוצת רכישה מספר יתרונות בולטים, שבזכותם הפכו קבוצות הרכישה למגמה מתגברת: הזכויות בקרקע נרשמות כבר בשלב הראשוני על שם חברי הקבוצה, דבר הנותן לחברי הקבוצה רשת בטחון כלכלי בשונה מהמצב אצל קבלן, שם הרישום מתבצע רק לקראת סוף התהליך.
בקבוצת רכישה הרוכש יודע מראש מי יהיו השכנים שלו, ואף יכול לצרף חברים או לבחור אנשים בעלי רקע דומה.
• ביצוע התשלומים לחברת היוצרים- כחברת ביצוע משולם לאחר סיום כל שלב בהליך הבניה. התשלום, לעומת רכישת דירה מקבלן, בה נידרש הקונה לשלם את המחיר המלא לקבלן בעת ביצוע העסקה, וכל שינוי בתכנון או בביצוע במהלך הבנייה עולה ביוקר.
• חסכון של עשרות אלפי שקלים המורכב מ:
1. חיסכון הרווח היזמי שנע סביב 20% מעלות דירה מקבלן, שכן קבוצת רכישה לא קמה למטרות רווח.
2. חיסכון בהוצאות שיווק הפרויקט מאחר והקבוצה מתארגנת מראש לרכישת קרקע והקמת בנין מגורים, כך שהדירות העתידיות בה מכורות מראש.

לתיאום פגישת ייעוץ - צור קשר

[google-map-v3 shortcodeid="1" width="100%" height="420" zoom="15" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="default" poweredby="false" maptypecontrol="true" pancontrol="true" zoomcontrol="true" scalecontrol="true" streetviewcontrol="true" scrollwheelcontrol="false" draggable="true" tiltfourtyfive="false" enablegeolocationmarker="false" enablemarkerclustering="false" addmarkermashup="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="Yehuda Margoza St 19 Tel Aviv-Yafo, Israel{}1-default.png{}Yehuda Margoza St 19 Tel Aviv-Yafo" bubbleautopan="true" distanceunits="miles" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]