היוצרים - חברה לבנייה

היוצרים הנה חברה משפחתית וככזאת היחס לקהל לקוחותינו הנו אישי וחם.

היוצרים הנה חברה משפחתית וככזאת היחס לקהל לקוחותינו הנו אישי וחם.
החברה בעלת אופי ייחודי ומתמחה ביזמות וביצוע פרויקטים. לחברה ניסיון רב בפרויקטים יוצאי דופן מבחינה יזמית, תכנונית וביצועית, הדורשים מקצועיות ויצירתיות רבה, תכנון קפדני ומציאת פתרונות אופטימאליים. הסטנדרטים והערכים המובילים את השקפת העולם שלנו בכל שלבי התכנון וביצוע הפרויקט, נועדו למקסם את חווית המוצר ללקוח ולספק ערכים מוספים לדיירים, החל מבחירת מיקום הפרויקט, ניצול הייחודיות של הקרקע, הקפדה על אסתטיקה ודיוק בכל הפרטים, ועד להשקתו של פרויקט מוגמר ברמה של יצירת אמנות יחידה במינה. אנחנו מלווים את לקוחותינו משלב תכנון הדירות ועד מסירת המפתח לאחרון הדיירים.
כקבלן רשום וחברה בארגון הקבלנים והבונים בת"א-יפו-בת ים. החברה אחראית על שורה של פרויקטים ייחודיים ומוצלחים ברחבי גוש דן, אשר הטביעו את חותמם על סביבת החיים בה. אנחנו מתמקדים בבנייה למגורים ביפו התוססת ובליבה הפועם של תל-אביב.

לתיאום פגישת ייעוץ - צור קשר

[google-map-v3 shortcodeid="1" width="100%" height="420" zoom="15" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="default" poweredby="false" maptypecontrol="true" pancontrol="true" zoomcontrol="true" scalecontrol="true" streetviewcontrol="true" scrollwheelcontrol="false" draggable="true" tiltfourtyfive="false" enablegeolocationmarker="false" enablemarkerclustering="false" addmarkermashup="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="Yehuda Margoza St 19 Tel Aviv-Yafo, Israel{}1-default.png{}Yehuda Margoza St 19 Tel Aviv-Yafo" bubbleautopan="true" distanceunits="miles" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]