היוצרים - חברה לבנייה

ים סוף 18- יפו

מראשוני קבוצת הרכישה אשר התאגדו ביפו, 8 יח' דיור במבנה יוקרתי ומעוצב לעילה לפי תכניות עיצוב מוקפדות וסטנדרט בנייה גבוה ביותר הכולל בריכת שחיה על גג המבנה.
שנת ביצוע 2007


אחד העם 32- מרכז ת"א

המבנה הוקם בשנות ה-20 של המאה הקודמת והוכרז כמבנה לשימור ע"י עיריית תל אביב. במסגרת העבודות נהרסו רוב אגפי הבניין פרט לחזית הרחוב אשר נשארה תלויה ע"י תמיכות זמניות. לבניין נוסף מרתף, קונטור הבניין הוגדל וכן נוספו לו שלוש קומות נוספות. כמו כן בוצעו עבודות שימור ושיחזור תחת פיקוח עיריית ת"א.
שנת ביצוע 2012


שבטי ישראל 57- יפו

פרויקט יוקרה בליבה של יפו, תכנון מוקפד עם מפרט טכני יוקרתי, כל דירה תוכננה בקפידה רבה תוך שמירה על עיצוב הומוגני עם סביבת יפו יחד עם חידושי בנייה וטכנולוגיה חדישים.
שנת ביצוע 2012


מתחם שרונה – תל אביב

מתחם דרום הקריה המדובר, עבודות שימור ושיקום במבנים הטמפלרים כולל ביצוע עבודות בנייה מהמורכבות שנעשו בעיר. החברה ביצעה 12 מבנים מתוך כל הקומפלקס, בהצלחה רבה לשביעות רצון העירייה. ביצוע לשימור הנו אחד הביצועים המורכבים והמקצועיים ובייחוד במתחם זה שהפך שם דבר בת"א ובישראל כולה.
שנת ביצוע 2011


קדם 135- יפו

100 מ' מקו הים בניין בוטיק בעל אדריכלות ייחודית ומפרט טכני יוקרתי. 4 יח' דיור מפוארות, אשר כל אחת תוכננה אחרת ושונה תוך מחשבה על הנוף הקסום של הים ויפו יחד עם התחשבות בכיוון האור והגובה של התקרות. מבנה מיוחד ובעל אופי שמקרין על הסביבה.
שנת ביצוע 2009


מלצ'ט 57- מרכז ת"א

בוצעה הריסה של בניין בן קומה אחת ובמקומו נבנה בניין בן 10 יח"ד. הבניין תוכנן ע" אורית מילבאואר איל והוא מכיל מפרט גימור בסטנדרט גבוה. מערכת חניון אוטומטי מאפשרת מקום חניה ל 14 מכוניות. מרתפי החניון, העמוקים במיוחד, דרשו עבודה הנדסית מורכבת בשטח אורבני.
שנת ביצוע 2014


הקברניט 11- יפו

בניין בוטיק ייחודי לשימור, בו תוכננה כל יחידה בעיצוב שונה המתאים לאופי המקום, ומאפשר כניסת אור מירבית לדירות ונוף פתוח ופנורמי לים ולשכונה.


קדם 10- יפו, "בית הרימון"

במתחם "העוגן" התוסס ביפו, הוקם לו בגאווה "בית הרימון", המשתלב בנוף שכונת עג'מי, התכנון האדריכלי של בניין בוטיק זה הנו יוצא דופן במקוריותו והחשיבה על כל הפרטים הקטנים מבחינת מפרט טכני האולטרה יוקרתי, והקניית חווית מגורים אחרת לבעלי הדירות. שכל אחת מהן הנה פאר יצירה ותכנון.
שנת ביצוע 2013


לתיאום פגישת ייעוץ - צור קשר

[google-map-v3 shortcodeid="1" width="100%" height="420" zoom="15" maptype="roadmap" mapalign="center" directionhint="false" language="default" poweredby="false" maptypecontrol="true" pancontrol="true" zoomcontrol="true" scalecontrol="true" streetviewcontrol="true" scrollwheelcontrol="false" draggable="true" tiltfourtyfive="false" enablegeolocationmarker="false" enablemarkerclustering="false" addmarkermashup="false" addmarkermashupbubble="false" addmarkerlist="Yehuda Margoza St 19 Tel Aviv-Yafo, Israel{}1-default.png{}Yehuda Margoza St 19 Tel Aviv-Yafo" bubbleautopan="true" distanceunits="miles" showbike="false" showtraffic="false" showpanoramio="false"]